American Dream

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2018-07-22 11:50:41

Evie Lynke
Administrator
Dołączył: 2018-07-20
Liczba postów: 2
Wiek: 18 lat
Rasa: Banshee
Kolor oczu: Niebieskie
Windows 7Firefox 60.0

Evie Lynke

PODSTAWOWE

Imię i nazwisko: Evie Lynke
Pseudonim: Mirror
Wiek: 18lat
Klasa: 9
Rasa: Banshee


OSOBOWOŚĆ

Moce/umiejętności:
Zwiastowanie śmierci: przez zwiastowanie śmierć, Banshee mogą wyczuć, kiedy ktoś umarł lub ma umrzeć. Zazwyczaj towarzyszy mu stan podobny do transu, który przyciąga Banshee do miejsca, w którym ktoś niedawno umarł lub który jest bliski śmierci, ale z doświadczeniem i treningiem, Banshee może nauczyć się pozostawać trochę świadomy podczas tego wydarzenia.
Słyszenie zmarłych: uszy banshee są naturalnie dostrojone do poziomów wszechświata, które tylko oni słyszą. Daje im to możliwość rozpoznawania szczegółów śmierci osoby poprzez dźwięki, które tylko one mogą usłyszeć. Dźwięki te mogą obejmować głosy (takie jak szeptanie lub wrzask), strzały, energię elektryczną, brzęczenie, warczenie, walkę itp.
Przeczucia: Banshee mają moc doświadczyć przeczucia, które pozwalają im wyczuć śmierć osoby, co zwykle pozwala im dostrzec, jak umiera osoba, gdzie umierają i/lub co spowoduje śmierć. Ta moc jest najczęściej używana do słyszenia zmarłych.
Przeczucia astralne: potęga przeczuć Banshee wzrasta czasem tak bardzo, że potrafią czasem same stworzyć astralne przeczucie, obejmując pamięć banshee i dotykając lustra. To przeczucie powoduje, że potrafią wejść w pamięć tak, jakby była w wybranym miejscu, potrafi zobaczyć wszystkie szczegóły, wstrzymać i zbadać obszary, które wybrała, a także dać jej siłę do fizycznej interakcji z obiektami i ludźmi.
Medium: jako Banshee, którego uprawnienia są często określane porównywane do medium, mają możliwość korzystania z wróżb, aby uzyskać informacje o śmierci, które instynkt Banshee wyczuwa. Różne sposoby wróżenia, były wykorzystywane, gdy próbowała szukać więcej informacji, casami były używane w połączeniu z innymi zdolnościami Banshee.
Medium Słuchowe: działało dzięki użyciu swej zdolności do słyszenia zmarłych, ale także dzięki nadprzyrodzonym wibracjom co się działo w danej chwili. Niektóre Banshee często korzysta z tej umiejętności.
Psychometria: rozpoznawanie informacji o śmierci osoby, dotykając obiektu należącego do danej osoby.
Automatyczne pisanie: Banshee jest w stanie zdobyć informacje, przechodząc w stan transu, pisząc lub rysując.
Telepatia: Banshee ma psychiczne powiązanie z innymi Banshee, które może wykorzystać do telepatycznego komunikowania się z nimi, nawet jeśli są oddalone od niej o milę.
Krzyk Banshee: Banshee mają potężny głos, który może być używany do tworzenia różnych efektów w oparciu o to, co jest potrzebne w tym czasie. Można to wykorzystać świadomie lub nieświadomie.
Zwiastun Śmierci: krzyk jest najczęściej używany jako ostrzeżenie o zbliżającej się śmierci człowieka lub jako sygnał, że ktoś właśnie umarł.
Zabójczy krzyk: krzyk może być również używane w sposób śmiercionośny. Kiedy Banshee skupia się na kierunkach, może rozbić kuloodporne szkło, przeładować elektronikę, rozbłyski i wywołać wstrząsy, które mogą wyrzucić dorosłego człowieka przez pokój. Mogą też przekazać jej krzyki przez jej ręce, używając ich, aby kierować jej głos w kierunku celu, co daje większą kontrolę nad tym, gdzie koncentruje swoją moc.
Nadprzyrodzona wytrzymałość: Banshee są odporne na skutki wielu nadprzyrodzonych zjawisk. Ugryzienie Wilkołaka Alfy nie zabija, ani nie przemieniła jej, pod warunkiem że ta rana nie jest śmiertelna.

Słabości:
Banshee jest nadal fizycznie człowiekiem i w rezultacie maą taką samą słabość, a mianowicie śmiertelność, co naraża ich na uszkodzenie, chorobę i śmierć, podobnie jak każdy inny człowiek. Ponieważ posiadają zmaksymalizowane zmysły słuchu, mogą również zaszkodzić głośnym lub wysokim tonem. Banshee jest także podatny na psychiczne uszkodzenia w wyniku traumy związanej z ciągłym otaczaniem śmiercią, niezależnie od tego, czy ma przeczucia śmierci czy natknęła się na ciało kogoś, kto został brutalnie zamordowany. Ponieważ nadprzyrodzony świat jest nadal tajemnicą większości ludzi, Banshee jest zwykle mylony i biorą ich za chorych umysłowo, ponieważ widzą i słyszy rzeczy, które bardzo niewielu ludzi potrafi nie dostrzec i często zachowują się dziwnie w wyniku biernych aspektów ich uprawnień.


Zainteresowania: czytanie książek, oglądanie filmów i seriali, Fotografia (uwielbia robić zdjęcia), śpiew

Choroby: Astma

Lęki: klaustrofobia


INNE

Rodzina: Nie zna swojej biologicznej rodziny

Historia: Od małego mieszkała w rodzinach zastępczych. Nigdy nie chciała się dowiedzieć kim są biologiczni rodzice. Chodziła do psychiatry. Każda rodzina u której przebywała twierdziła, że potrzebuje ona opieki specjalisty. Nikt nie chciał słuchać kiedy mówiła "Nie potrzebuję tego". Kiedy zaczęła chodzić do liceum przeprowadziła się do akademika i od momentu rozpoczęcia nauki w szkole nie wróciła do żadnej z rodzin zastępczych. Postanowiła żyć trochę na własną rękę dzięki temu.

Charakter: Jest dość pewna siebie, pomocna, marzycielka, często się zamyśla i jest nieobecna, nie jest zbyt ufna, raczej spokojna dusza

Ciekawostki: ma częste koszmary niezwiązane z jej mocą, jest bardzo blada, kiedy ma wizję czyjeś śmierci jej oczy świecą się na jaskrawo błękitno, zawsze ma przy sobie lusterko aby sprawdzić kolor oczu

Wizerunek: Sabrina Carpenter
thumb2-sabrina-carpenter-actress-blonde-beautiful-girl-american-actress.jpg


I'm hiding from my shadows running inside my dream

tumblr_otew06Mz221smdfnso2_400.gif

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] CCBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
kaktusek - kronikiequimore - luminous - amm - promienne